Podkłady i lakiery

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wysokiej jakości bezbarwny lakier samochodowy, jak i podkład akrylowy z dodatkiem najlepszej jakości żywicy. Produkowane przez nas substancje idealnie sprawdzają przy samodzielnym pokrywaniu tworzyw sztucznych wchodzących w skład karoserii. Wykazują one wysoką wytrzymałość na działanie czynników mechanicznych oraz elastyczność. W ofercie posiadamy substancje, które powstały dzięki wypracowaniu własnych metod produkcyjnych oraz wykorzystaniu dokładnie wyselekcjonowanych surowców.

Podkład akrylowy

Produkowany przez naszą firmę podkład akrylowy doskonale nadaje się do wyrównywania drobnych nierówności czy izolowania poszczególnych warstw malowanej powierzchni. Podkłady akrylowe znajdujące się w naszej ofercie mogą być stosowane pod różne lakiery nawierzchniowe. Mogą być wykorzystywane do obróbki zarówno na sucho, jak i na mokro. Nadają się do pokrywania powierzchni ze stali lub aluminium. Mogą być stosowane, między innymi, na szpachlówki poliestrowe, podkłady epoksydowe i reaktywne, laminaty poliestrowo-szklane i tworzywa sztuczne.

Lakier samochodowy

Aby ochronić swoją karoserię i zadbać o to, by dobrze wyglądała przez wiele lat, musimy wykorzystać bezbarwny lakier samochodowy. Jego użycie uchroni karoserię przed zarysowaniami i uszkodzeniami spowodowanymi przez czynniki mechaniczne lub atmosferyczne. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się także wysoką twardością i wspaniałym połyskiem. Są odporne na wilgoć zawartą w powietrzu, a także promieniowanie UV, co zapobiega żółknięciu powierzchni. Nasze bezbarwne lakiery samochodowe uszczelniają powierzchnie auta oraz chronią ją przed powstawaniem korozji.

POLFILL_Podklad_Epoksydowy

podkład epoksydowy 2:1

Dzięki zastosowaniu wysokojakościowych żywic i aktywnych dodatków antykorozyjnych doskonale zapewnia ochronę powierzchni metalowych przed korozją. Posiada bardzo dobrą przyczepność do różnego rodzaju podłoży tj. stal, cynk, aluminium, laminaty, stare powłoki lakiernicze, czy beton.

Produkt dostępny z dodatkiem utwardzacza.

PDFa-02

Opakowanie:  750ml

primier_mini

primer podkład na plastiki

Wysokiej jakości jednokomponentowy podkład przeznaczony do nakładania pędzlem lub pistoletem na podłoża samochodowe wykonane z tworzyw sztucznych takie jak: zderzaki, spoilery czy lusterka.

Szybkoschnący: czas schnięcia 10 – 15 min. Wydajny, łatwy w użyciu.

PDFa-02

Opakowanie:  500ml, 1 litr

podklad 5+1+utw_mini

akrylowy podkład wypełniający 2K HS 5+1

Wysokiej jakości dwukomponentowy podkład, który powstał na bazie żywic. Charakteryzuje się właściwościami pozwalającymi na uzyskanie dobrej przyczepności do podłoży różnego typu. Używany do obróbki na sucho lub mokro.

Dostępne kolory: czarny, ciemny szary, jasny szary, biały.

PDFa-02

Opakowanie:  podkład 750 ml + utwardzacz 150ml

clasic+normal_mini

akrylowy lakier bezbarwny classic 2K HS 2:1

Produkt bezbarwny, wyróżniający się wysoką zawartością części stałych, twardością oraz idealnym połyskiem. Dodatkowo jest również odporny na działanie czynników zewnętrznych, w tym promieni UV.

Występuje w dwóch wersjach: z utwardzaczem NORMAL lub FAST. Wybór właściwego utwardzacza zależy przede wszystkim od warunków panujących podczas aplikacji.

PDFa-02

Opakowanie:  podkład 1 litr + utwardzacz 500 ml,  podkład 5 litrów + utwardzacz 2,5 litra

laier superior+ normal_mini

akrylowy lakier bezbarwny superior 2K HS 2:1

Produkt o wysokiej zawartości części stałych, który przeznaczony jest do napraw samochodowych. Schnie w bardzo szybkim tempie, wyróżnia się wysoką twardością. Jego aplikacja pozwala na uzyskanie doskonałego połysku.

Produkt dostępny jest z dodatkiem utwardzacza FAST lub NORMAL.

PDFa-02

Opakowanie:  podkład 1 litr + utwardzacz 500 ml