Podkłady i lakiery

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wysokiej jakości bezbarwny lakier samochodowy, jak i podkład akrylowy z dodatkiem najlepszej jakości żywicy. Produkowane przez nas substancje idealnie sprawdzają przy samodzielnym pokrywaniu tworzyw sztucznych wchodzących w skład karoserii. Wykazują one wysoką wytrzymałość na działanie czynników mechanicznych oraz elastyczność. W ofercie posiadamy substancje, które powstały dzięki wypracowaniu własnych metod produkcyjnych oraz wykorzystaniu dokładnie wyselekcjonowanych surowców.

POLFILL_Podklad_Epoksydowy

podkład epoksydowy 2:1

Dzięki zastosowaniu wysokojakościowych żywic i aktywnych dodatków antykorozyjnych doskonale zapewnia ochronę powierzchni metalowych przed korozją. Posiada bardzo dobrą przyczepność do różnego rodzaju podłoży tj. stal, cynk, aluminium, laminaty, stare powłoki lakiernicze, czy beton.

Produkt dostępny z dodatkiem utwardzacza.

PDFa-02

Opakowanie:  750ml

primier_mini

primer podkład na plastiki

Wysokiej jakości jednokomponentowy podkład przeznaczony do nakładania pędzlem lub pistoletem na podłoża samochodowe wykonane z tworzyw sztucznych takie jak: zderzaki, spoilery czy lusterka.

Szybkoschnący: czas schnięcia 10 – 15 min. Wydajny, łatwy w użyciu.

PDFa-02

Opakowanie:  500ml, 1 litr

podklad 5+1+utw_mini

akrylowy podkład wypełniający 2K HS 5+1

Wysokiej jakości dwukomponentowy podkład, który powstał na bazie żywic. Charakteryzuje się właściwościami pozwalającymi na uzyskanie dobrej przyczepności do podłoży różnego typu. Używany do obróbki na sucho lub mokro.

Dostępne kolory: czarny, ciemny szary, jasny szary, biały.

PDFa-02

Opakowanie:  podkład 750 ml + utwardzacz 150ml

4+1+utw_mini

akrylowy podkład wypełniający 2K UHS 4+1

Doskonałej jakości dwukomponentowy podkład akrylowy. Wyróżnia się idealnymi właściwościami izolacyjnymi i wypełniającymi. Sprzyja przyczepności różnego rodzaju nawierzchni występujących w samochodach osobowych.

Występuje w komplecie z utwardzaczem.

PDFa-02

Opakowanie:  podkład 800 ml + utwardzacz 200ml

clasic+normal_mini

akrylowy lakier bezbarwny classic 2K HS 2:1

Produkt bezbarwny, wyróżniający się wysoką zawartością części stałych, twardością oraz idealnym połyskiem. Dodatkowo jest również odporny na działanie czynników zewnętrznych, w tym promieni UV.

Występuje w dwóch wersjach: z utwardzaczem NORMAL lub FAST. Wybór właściwego utwardzacza zależy przede wszystkim od warunków panujących podczas aplikacji.

PDFa-02

Opakowanie:  podkład 1 litr + utwardzacz 500 ml,  podkład 5 litrów + utwardzacz 2,5 litra

laier superior+ normal_mini

akrylowy lakier bezbarwny superior 2K HS 2:1

Produkt o wysokiej zawartości części stałych, który przeznaczony jest do napraw samochodowych. Schnie w bardzo szybkim tempie, wyróżnia się wysoką twardością. Jego aplikacja pozwala na uzyskanie doskonałego połysku.

Produkt dostępny jest z dodatkiem utwardzacza FAST lub NORMAL.

PDFa-02

Opakowanie:  podkład 1 litr + utwardzacz 500 ml