POLFILL_Podklad_Epoksydowy

PODKŁAD EPOKSYDOWY 2:1 W OFERCIE MARKI POLFILL

Dodano: 07.06.2017

Marka POLFILL, która oferuje produkty do renowacji i zabezpieczenia karoserii przed uszkodzeniami, wprowadza na rynek antykorozyjny podkład epoksydowy 2:1.

Podkład epoksydowy 2:1, dzięki zastosowaniu wysokojakościowych żywic i aktywnych dodatków antykorozyjnych doskonale zapewnia ochronę powierzchni metalowych przed korozją. Posiada bardzo dobrą przyczepność do różnego rodzaju podłoży tj. stal, cynk, aluminium, laminaty, stare powłoki lakiernicze, czy beton. Podczas renowacji samochodu służy jako warstwa izolacyjna lub warstwa zwiększająca przyczepność pomiędzy danym podłożem, a następną warstwą lakierniczą. Posiada wysoką odporność na czynniki chemiczne i atmosferyczne. Można go szlifować ręcznie i mechanicznie. Przeznaczony jest do obróbki zarówno na sucho jak i na mokro. Na podkład ten można nakładać różne systemy lakierów nawierzchniowych, środki ochrony karoserii, czy masy uszczelniające. Produkt ten jest doskonałym izolatorem wilgoci, dlatego świetnie zabezpiecza przed korozją podwozie samochodów.

SZPACHLÓWKA LONG LIFE KOLEJNA NOWOŚĆ W OFERCIE MARKI POLFILL!

Dodano: 03.01.2017

W ostatnim czasie firma LERG prowadziła intensywne prace nad wprowadzeniem do oferty nowych produktów marki POLFILL. Przedstawiamy Szpachlówkę LONG LIVE przeznaczoną do wypełniania ubytków na dużych powierzchniach w tym również pionowych. Znakomita konsystencja pozwala na nakładanie jej w grubszych warstwach, a wysoka elastyczność zapobiega powstawaniu mikropęknięć. Łatwa do nanoszenia oraz obróbki grubymi i drobnymi papierami ściernymi. Dostępna w opakowaniach 1.8kg oraz 6kg

polfil baner produk4-01

NOWE ETYKIETY MARKI POLFILL!

Dodano: 30.12.2016

Informujemy, iż od kilku miesięcy oferujemy nasze produkty w nowej szacie graficznej. Zależało nam, aby opakowania pod każdym względem spełniały oczekiwania odbiorców dlatego wyszliśmy naprzeciw potrzebom i upodobaniom naszych klientów. Chcieliśmy, aby etykiety były jeszcze bardziej czytelne oraz przekazywały wszystkie najważniejsze informacje. Nowoczesna, elegancka i bardziej męska etykieta dodaje marce profesjonalnego wyglądu.

Wesołych Świąt_Polfill

WESOŁYCH ŚWIĄT !

Dodano: 20.12.2016

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2017 życzą  Pracownicy marki POLFILL

nagroda-inteligentnego-rozwoju

LERG LAUREATEM POLSKIEJ NAGRODY INTELIGENTNEGO ROZWOJU 2016

Dodano: 28.10.2016

Z wielką przyjemnością informujemy, że firma LERG producent szpachlówek marki POLFILL została laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2016 w kategorii Innowacyjna Firma. Nagroda ta została przyznana za modernizację linii produkcyjnych. Zrealizowane inwestycje znacząco przyczyniły się do zwiększenia mocy produkcyjnych oraz dały możliwość produkowania nowych wyrobów i docierania z nimi do szerszej grupy klientów.

14-09-16_1

DZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NAS PODCZAS TARGÓW AUTOMECHANIKI WE FRANKRURCIE 13-17.09.2016

Dodano: 20.09.2016

Dla nas Targi Automechanika są okazją do spotkania się z obecnymi jak i potencjalnymi klientami w celu wybadania potrzeb i nowych tendencji na rynku. Udział w targach to również doskonała okazja do wymiany opinii, zaprezentowania nowych technologii czy produktów.

Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nas podczas Targów Automechaniki we Frankfurcie. Dziękujemy za cenne uwagi i spostrzeżenia, liczymy że czas spędzony na wspólnych rozmowach przyniesie Wam wiele korzyści.

Polfill_Multi_PL
Polfill_Micro_PLmini

NOWOŚCI PREZENTOWANE NA TARGACH AUTOMECHANIKA

Dodano: 14.09.2016

Podczas targów Automechaniki marka Polfill zaprezentuje dwa nowe produkty Szpachlówkę Multifunkcyjną oraz Szpachlówkę z Micro Włóknem Szklanym .
Prezentowane również będą szpachlówki z naszego dotychczasowego asortymentu, podkłady i lakiery, żywice poliestrowe, zmywacze i rozcieńczalniki, masy na pędzel, środki ochrony karoserii.
Zapraszamy Państwa na stoisko F86 hala 9.1

SZPACHLÓWKA MULTIFUNKCYJNA

Szpachlówka poliestrowa wielofunkcyjna, łączy w sobie cechy szpachlówek wypełniających i wykańczających.  Doskonała konsystencja pozwala na nakładanie jej na powierzchnie pionowe, a odpowiednia elastyczność minimalizuje ryzyko pęknięć. Łatwa do nakładania oraz szlifowania drobnym i grubym papierem ściernym. Przeznaczona do wypełniania dużych ubytków oraz małych nierówności. Po nałożeniu pozostawia gładką powierzchnię minimalizując tym samym ilość niezbędnego szlifowania.

SZPACHLÓWKA Z MICRO WŁÓKNEM SZKLANYM

Szpachlówka poliestrowa wzmocniona włóknem szklanym o długości rzędu kilkunastu mikrometrów. Zalecana do wypełniania drobnych i dużych ubytków oraz wzmacniania miejsc dotkniętych korozją  po uprzednim ich oczyszczeniu. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną przy równocześnie dobrej elastyczności. Łatwa w aplikacji. Wyjątkowo miękka w obróbce drobnym i grubym papierem ściernym.

na laminaty

SZPACHLÓWKA Z WŁÓKNEM SZKLANYM NA LAMINATY

Dodano: 29.08.2016

Kolejna nowość w ofercie marki POLFILL Szpachlówka z Włóknem Szklanym na Laminaty. Jest to szpachlówka poliestrowa wzmocniona ciętym włóknem szklanym. Posiada dobrą elastyczność przy równocześnie wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Przeznaczona do nakładania na duże powierzchnie w tym również pionowe, do wypełniania drobnych oraz większych ubytków materiału. Dostępna w opakowaniach 1,8 kg i 6kg.

aut

ODWIEDŹ NAS NA TARGACH AUTOMECHANIKA FRANKFURT 13-17.09.2016

Dodano: 23.08.2016

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej ekspozycji podczas największych i najważniejszych na świecie targów techniki motoryzacyjnej z liczbą ponad 4.600 wystawców z całego świata.

Spotkajmy się! Zapraszamy na nasze stoisko podczas targów Automechanika we Frankfurcie hala 9.1 stoisko F86

AUM_KV_GB_sRGB
polfil baner produkt3-01

ODŚWIEŻAMY WIZERUNEK MARKI POLFILL

Dodano: 7.07.2016

Już wkrótce nowa odsłona opakowań produktów Polfill. Na nowych opakowaniach oprócz nowoczesnej i spójnej szaty graficznej pojawi się również odświeżony logotyp. Wszystko to w celu nadania marce nowoczesnego, profesjonalnego wyglądu. Jesteśmy pewni, że dzięki temu więcej klientów zwróci uwagę i sięgnie po produkty Polfill. Do sklepów już trafiają produkty z nowymi etykietami.

A już teraz przedstawiamy nową uniwersalną!

diamenty_forbesa_logo-2016

LERG WYRÓŻNIONY TYTUŁEM „DIAMENTY FORBESA” 2016

Dodano: 4.05.2016

LERG znalazł się w gronie laureatów prestiżowego rankingu miesięcznika Forbes „Diamenty Forbesa” 2016. Jest to ranking firm, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Firma zajęła wysokie 4 miejsce w zestawieniu przedsiębiorstw z województwa podkarpackiego o przychodach przekraczających 250 mln zł.

roz bazowy_mini

NOWY PRODUKT W SPRZEDAŻY

Dodano: 28.04.2016

Do oferty Polfill dołączył nowy produkt – Rozcieńczalnik bazowy. Produkt ten przeznaczony  jest do rozcieńczania lakierów  bazowych stosowanych podczas lakierowania renowacyjnego samochodów osobowych i  użytkowych.  Dobrze  współpracuje  z większością baz  rozcieńczalnikowych  dostępnych  na  rynku.  Zapewnia prawidłowa lepkość wyrobu podczas natrysku oraz jego właściwe wysychanie.

wiarygodna firma

WIARYGODNA FIRMA

Dodano: 11.09.2014

Z radością informujemy, iż  firma Lerg-Chem otrzymała prestiżowe wyróżnienie jakim jest Certyfikat Wiarygodności. Tym samym, pragnąc zwiększyć zaufanie swoich partnerów biznesowych,  spółka zadeklarowała uczestnictwo w programie Wiarygodna Firma

Program ten ma na celu promowanie wiarygodnego, rzetelnego i etycznego Biznesu. Certyfikat Wiarygodności stanowi dowód niezachwianej płynności finansowej firmy Lerg-Chem jak również bieżącej realizacji zobowiązań finansowych oraz posiadania statusu aktywnego podmiotu.

ZOBACZ CERTYFIKAT   <<KLIKNIJ>>